Kişiye Özel Seanslar

Yaşadığınız problemlerin kaynağı bilinçaltından kaynaklanmaktadır. Bilinçaltınızda yatan problemleri, nereden ve kimlerden geldiğini tespit edip, şifalandırarak bilinçaltı temizliği gerçekleşmektedir.

Anne karnından itibaren oluşmuş problemler tespit edilerek çalışmalar gerçekleştirilir.

Kişinin hayatında sorun olmuş olan, Para, Sağlık, İlişkiler, Olumsuzluklar gibi kişinin sorunları üzerine özel seanslar gerçekleştirilir.

Seanslar ortalama 60 dakika sürmektedir.

Bireysel seanslarımız yüz yüze veya online olarak gerçekleşebilmektedir.

Bilgi ve Randevu için: 0538 693 63 69

Kişiye Özel Doğal Taş

Yaşamınıza, yaşadığınız sorunlara uygun olacak doğal taşın ne olduğunu bireysel olarak tespit ediyoruz.

Whatsapp: 0538 693 63 69

Çakra Durum Değerlendirme Testi

Çakralarınızın ne kadar çalıştığını test edip, bireysel hazırladığımız öneriler ve meditasyon kaydı ile çakralarınızı dengeleyebilirsiniz.

Whatsapp: 0538 693 63 69

Yeni Bir Ben Programı

Nörobiyoloji uzmanları bilinçaltının değişiminin üç aylık bir sürede olduğundan, tam anlamıyla değişimin ise altı aylık bir zaman aldığını söylüyorlar.

Mutfağınızda bardakların aynı dolapta yıllarca durduğunu düşünün ve bir gün gelip bardakların yerlerini değiştirme kararı aldınız. Bardakları değiştirdikten sonra, gece uyanıp su içmek için bardak almaya gittiğinizde önce alışkanlık olarak eliniz eski dolaba gidecektir. Bilinçaltı da aynı bu şekilde öncelikle alışkın olduğu durumları yapmak isteyecek, siz kararlı olduğunuzda yeniyi kabul edecektir.

Yeni Bir Ben Programı kişiye özel uygulanmakta olup 90 gün sürmektedir. 90 gün boyunca bireysel olarak çalışmalar yürütülmektedir. Hem koçluk hem de terapi uygulanmaktır. Bu çalışmalarda hayatındaki problemlerden kurtularak değişim oluşturulur ve istenilen hayat için bilinçaltında değişim gerçekleştirilir.

Doğum haritası analizi, blokaj tespitleri, değiştirmek istediğiniz özellikleriniz, korkularınız, istekleriniz üzerine bilinçaltının yapılanması gerçekleştirilmektedir.

Bilgi ve Randevu için: 0538 693 63 69