Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yüz Yüze Bireysel Seans (İstanbul-Eskişehir)

19 Kasım 2022 - 30 Kasım 2022

İstek ve yaşadığınız sorunların çözümüne odaklanan ve de hayat boyu rehberlik edecek bilgiler içeren seanslarımız kişiye özel bir programla online veya yüz yüze gerçekleşmektedir.

Yüz Yüze Seanslar Ruhsal Farkındalık Akademisi Eskişehir ve İstanbul Suadiye’de gerçekleşmektedir.

Bülent Doğdu’nun bugüne kadar binlerce kişiyle birebir ve grup çalışmalarından edindiği tecrübeler ve danışanlarından aldığı geri bildirimler ışığında, bilinçaltı, enerji teknikleri, nefes, meditasyon, aile dizimi, soy ağacı şifası, bioenerji, eft, theta, hipnoz, regresyon teknikleri, spiritüel bilgiler ve güncel kişisel danışmanlık programlarını harmanlayarak oluşturduğu sistem ile kişiye uygun şekilde kullanmaktadır.

Hayatınızdaki sorunların çözümü üzerine bilinçaltında oluşmuş ve atalardan gelen sorunların tespiti ve çözümü üzerine seanslar gerçekleşmektedir.

Bireysel seanslarda; korkularınız, hayat kalitenizi düşüren olumusuz, kısıtlayıcı negatif inanç kalıplarınız, ilişkiler, para, bolluk bereket, kaygı, travma, eril dişil denge, panik atak, depresyon, migren, bağımlılıklar, aşk acısı, cinsel sorunlar, kilo kontrolü, özgüven, iç huzur, aileden aktarılan fiziki ve ruhsal rahatsızlar gibi  birçok konuda yardım alabilirsiniz.

 

Randevu almak için 0538 693 63 69 nolu telefon üzerinden Ayşe hanımla iletişeme geçebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
19 Kasım 2022
Bitiş:
30 Kasım 2022
Etkinlik Kategori:
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?