Hakkımızda

Ruhsal Farkındalık;

Hayatımızı güzelleştirmek için kendimizi geliştirmeye çalışıyor, farkındalığımızı arttırmak adına çeşitli eğitimler alıyor, çalışmalar yapıyoruz. Bazen de o kadar çalışma yapmamıza rağmen herhangi bir sonuç alamıyoruz.

Ruhsal Farkındalık ile sorunlarının FARKINDA OLup, bilinçaltımızı olumlu inşa ederek istediğimiz hayatı yakalayabiliriz.

Nörobiyoloji uzmanları bilinçaltının değişiminin üç aylık bir sürede olduğundan, tam anlamıyla değişimin ise altı aylık bir zaman aldığını belirtirler.

Mutfağınızda bardakların aynı dolapta yıllarca durduğunu düşünün ve bir gün gelip bardakların yerlerini değiştirme kararı aldınız. Bardakları değiştirdikten sonra, gece uyanıp su içmek için bardak almaya gittiğinizde önce alışkanlık olarak eliniz eski dolaba gidecektir. Bilinçaltı da aynı bu şekilde öncelikle alışkın olduğu durumları yapmak isteyecek, siz kararlı olduğunuzda yeniyi kabul edecektir.

Ruhsal Farkındalık çalışmalarımıza katılıp sizde gelişiminizde ciddi yol alabilir ve istediğiniz yaşamı kendinize çekebilirsiniz.

Ruhsal Farkındalık Akademisi alanında uzman eğitmenlerle ve kendi yetiştirdiği eğitmenlerle çalışmalarına devam etmektedir.