Evrende hiçbir şey rastlantı değildir ve tüm evren düzeninin sayısal bir düzeni vardır.

Evrenin bu sayısal düzenini numeroloji ile çözmek mümkündür.

NUMEROLOJİ İLE KENDİ KODLARINI KEŞFET!

Eğitmen: Yasemin Taş

Eğitim Tarihleri: 15-16-29-30 Mayıs, 5-6-12-13 Haziran

Numeroloji  Nedir?  

Varoluşun açıklanamayan düzenine daha iyi hazırlanmamızı sağlar.

Evrende hiçbir şey rastlantı değildir ve tüm evren düzeninin sayısal bir düzeni vardır. Evrenin bu sayısal düzenini numeroloji ile çözmek mümkündür. Çağlar boyunca numerolojiden yararlanılarak evrenin matematiksel dengesi çözülmeye çalışılmıştır. 

Numeroloji yani diğer adıyla sayıbilim, sayılar ve harflerle, kişiliklerimiz ve hayatımızdaki olaylar arasındaki ilişkiyi ortaya koyan bir bilim dalıdır. Numerolojiye göre evrendeki her şey sayısal mantık içerisinde gerçekleşir. 

Numeroloji; Evrensel bir sayı dilidir.

Güçlü bir kişisel gelişim aracıdır. Kişinin kendisinin farkına varmasını, sevdiklerini, sosyal çevresindekilerin farklılıklarını algılamasını sağlayarak, nasıl davranması gerektiğini öğretir, iletişim becerilerini güçlendirir. Numeroloji hayat için bir yol haritasıdır. Şu anda olunan kişi ile potansiyel olarak olunabilecek kişi arasında kurulan köprüdür.

Borkod Analizi Nedir?

Temelde doğum tarihi yolu ile ulaşılan sayı dizini kişinin barkodudur.

Her sayı kendi içerisinde barındırdığı frekansı belirli bir dalga boyu üzerinden insanlara transfer eder. Doğum tarihi üzerinden sayıların frekansal aktarımı ile kişilerin doğduğu cografya, çevresel ve sosyal etkiler, büyüdüğü aile ve benzeri faktörler bireylerin işletim sistemini oluştur.

Numoroloji  ve Barod Analizi Yaparak;

Konularında daha derinlemesine bir bakış açısı kazanarak neden böyle dediğiniz ve çözümün bir türlü ulaşamadığınız konuları anlamlandırmanıza ve çözüm yoluna gitmenizi sağlar.

Bu eğitim kendiniz ve danışanlarınız için numeroloji raporları oluşturmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Doğumda size verilen adı ve doğum tarihinizi nasıl analiz edeceğinizi ve harflerin anlamlarını ve 1 ile 9 arasındaki bu sayılarla ilişkilerini nasıl kavrayacağınızı öğreneceksiniz.

Ruhunuzun Amacını Bulmak ve Hayallerinizi Yaşamak için Sayıları Kullanarak Hayatınızda Gezinmeye ne dersiniz?

Ulaşılabilir ve sürdürülebilir başarı için hayatınızın yolunda daha iyi gezinin.

Yaşam yolunuz boyunca doğuştan gelen yeteneklerinize ve bilgeliğinize dayalı olarak önünüze çıkacak engeller ve zorluklarla başa çıkmak için alternatifler seçerek beklenmeyene daha iyi uyum sağlayın.

Numeroloji hakkında en çok sevdiğimiz şey, tam olarak ihtiyacınız olan tek şey kalem, kağıt ve temel toplama ve çıkarma bilgisi.

Bu kursla birlikte geçirdiğimiz süre boyunca, aşağıdaki becerileri kazanacaksınız.

Kendine Yatırım: 1500 TL

Bilgi ve Kayıt: info@ruhsalfarkindalik.com veya 0538 693 63 69 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.