Workshop

Katılım bedeli herkesin kendi bütçesine ve gönlüne bırakılmıştır.

Workshop’lar yüz yüze ve online gerçekleşmektedir. Etkinlik takvimi ve instagram sayfamızdan programları takip edebilirsiniz.

Para, Bolluk Bereket Atölyesi

Hayatınızda para ve bolluk bereket ile yaşadığınız problemler, kaynağı, bilinçaltı blokajlarınızın tespiti ve parayı hayatınıza nasıl çekeceğiniz, bolluk bereket enerjisini nasıl oluşturacağınız ve yaşamında yapmanız gereken düzenlemeler ile ilgili workshop gerçekleşmektedir.

Çakra Dengeleme Atölyesi

Atölye çalışmasından önce bireysel olarak herkesin çakra durum testi yapılarak, hangi çakrasının ne kadar çalıştığı tespit edilmektedir. Çakra dengeleme atölyemizde çakraların dengesi için, müzik, mantra, değerli taş, renk, koku teknikleri ile meditasyonumuz yapılmakta ve çakraların hayatımızdaki önemi, inanç sistemlerinde nasıl yer aldığı konuları anlatılmaktadır.

Her çakraya özel ayrıca meditasyonlarımız da yapılmaktadır.

İlişkiler Atölyesi

İlişkiler üzerine yaşadığınız sorunlar, çözümleri ve bilinçaltı kayıtlarınız ile bunların değişimini içeren keyifli bir workshoptur.

Bilinçaltının genel olarak alması gereken pozitif kodlamalar yapılmakta ve olumlu yaşamın temelleri atılmaktadır.

Bilinçaltının Farkına Var Atölyesi

Bilinçaltınız hayatınızı şekillendirmektedir. Bilinçaltınızın bilinçli bir şekilde farkına vararak dikkat etmeniz konular anlatılmakta ve pozitif tohumların bilinçaltınıza ekilmesi için meditasyon yapılmaktadır.

Affetme ve Özgürleşme Atölyesi

Öfke, nefret, kin duyduğunuz kişilerle aranızda olumsuz bir bağı devam ettirmektesiniz. Affedip, özgürleşmediğiniz sürece bu olumsuz duyguları sürekli tutar ve benzer durumları da yaşamaya devam edebilirsiniz. “Affetme ve Özgürleşme” atölyemizde affetmenin neden gerekli olduğu, olumsuz durumlardan özgürleşmek gerektiği tüm detayları ile anlatılmakta ve meditasyonlarımızla affederek özgürleşme gerçekleşmektedir.

Hayallerini Gerçekleştir Atölyesi

Hepimizin hayalleri var ama hayallerimiz hep hayalde kalıyor, gerçekleşmiyor diyorsanız, sizleri “Hayallerini Gerçekleştir” atölyemize bekliyoruz. Atölyemizde hayallerin gerçekleşmesi için bilinçaltımızın nasıl işlediği konuları ve uygulamalarımız gerçekleşmektedir.

Evren Yasalarına Uyum Atölyesi

Evren yasalarını kullanmaya başladığınızda hayatınız olumlu yönde şekil alacak ve keyifli hale gelecek. “Evren Yasalarına Uyum Atölyesinde” bu yasaların nasıl çalıştığını ve kullanımındaki püf noktaları öğreneceksiniz.