Ha-Tha Güneş ve Ay anlamına gelir. Birlikte yazıldığında ise “güçlü” anlamını taşır ve vücudu temizlemenin ne büyük bir güç gerektirdigini sembolize eder. Felsefesinin zıtlıkların denge içinde bir arada bulunması olduğunu söyleyebiliriz. Zihin ve beden uyumunu sağlamaya, vücudu meditasyon gibi daha derin ruhsal uygulamalara hazırlamaya yardımcı olan asana ve pranayama uygulamalarını içeren eski bir sistemdir. Hatha yoga dersleri nefesi beden ve zihin arasında bir bağ oluşturmak için kullanır. Aynı zamanda, yaralanma şansını en aza indirirken esneklik ve güç oluşturur. Bu çok yönlü stil vücudu dengeler ve açar. Bu nedenle yeni başlayanlar için doğru bir tercihtir. Derslerimizde Daha fazla esneklik ve güç ile birlikte azaltılmış stres, düşük kan basıncı, daha fazla enerji ve daha iyi uyku gibi yoganın tüm faydalarını birlikte göreceğiz. Zihnimizi sakinleştiren, karanlık ve aydınlık yönlerimizi keşfetmemize yardımcı olan binlerce yıllık öğretiden faydalanacağız. Ruh-zihin-vücut bütünlüğündeki zihin ve vücudun buluşmasını sağlayıp, bu amaçla çıkılan kişinin kendini bulma, tanıma yolculuğunun bir parçası olarak kullanacağız.  – Esra

Vücudumuz en değerli mabedimiz. Evrendeki yerimi anlamaya çalıştıkça her şeyin herkesin birbirine ihtiyacı olduğunu kavradım. Tıpkı wifi sistemi gibi görünmez ağlarla birbirimize bağlıyız. Tüm kadim öğretiler kendimi tanıma aşamasında yoluma denk düştü, seninle bu yolda ilerlemek isterim. Kendimi tanımalıyım ki seni anlayabileyim. Yoga felsefesi hayatıma girdiğinden beri bedenimi daha iyi tanıyorum. Hem akışta hem daha duru bir zihinle yaşamıma devam ediyorum. Yüz refleksolojisi tamamen doğal bir uygulamadır. Yüzümüzde 564 adet refleks noktaları vardır. Ve her nokta bir rahatsızlığı işaret eder. Refleks terapi bir çok ünlünün kullandığı doğal yan etkisiz  tedavi yöntemidir. Asıl kırışıklık sebebimiz organlardaki problemlerdir. Eğer organımız iyi islemiyorsa ya da enerjisi düşmüşse akne, kılcal damar çatlaması, kırışıklık olarak bize yol gösterir. Türk kadının en çok şikayet ettiği bölge kaz ayakları ve gülme çizgileridir. Hayatımızdaki bir çok hastalık 2.beyin dediğimiz bağırsaklardan kaynaklanır. Hem kırışıklığımızın duygusal anlamını hem de  meridyen yansımalı tedaviyi denemek istersen bizimle yolun denk düşsün. Kabızlıktan şikâyetçiysen, panik ataktan mustaripsen, duygusal kargaşan varsa bunu sonuna kadar okuduysan benimle kal. 
Sen sanat eserinin insanoğlu.. – Hatice

Tanıtım Dersleri Programı
10 Ocak Pazartesi 10:00 Hatha Yoga – Esra
12 Ocak Çarşamba 19:30 Vinyasa Yoga – Merve
13 Ocak Perşembe 19:30 Yüz Refleksolojisi – Hatice
14 Ocak Cuma 14:00 Yin Yoga – Hatice

Ücretsiz tanıtım derslerine rezervasyon ve yoga programlarımıza kayıt olmak için aşağıdaki fotmdan veya 0538 693 63 69 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı M.Pehlivan Cad. No:18 Gün Apt. Kat:6 Daire:12 Eskişehir


Yoga Tanışma Dersi Rezervasyon Formu