Bireysel Dönüşüm Seansları

İstek ve yaşadığınız sorunların çözümüne odaklanan ve de hayat boyu rehberlik edecek bilgiler içeren seanslarımız kişiye özel bir programla online veya yüz yüze gerçekleşmektedir.

Seanslarımız, Bülent Doğdu’nun bugüne kadar binlerce kişiyle bire bir ve grup çalışmalarından edindiği tecrübeler, aldığı eğitimler ve danışanlarından aldığı geri bildirimler ışığında, bilinçaltı, enerji teknikleri, nefes, meditasyon, aile dizimi, soy ağacı şifası, bioenerji, eft, theta, regresyon teknikleri, spiritüel bilgiler ve güncel kişisel danışmanlık programlarını harmanlayarak oluşturduğu sistem ile kişinin ihtiyacına uygun şekilde gerçekleşmektedir.

Bireysel Bilinçaltı Dönüşüm Seanslarında; yaşadığınız ve aileden aktarılan fiziki ve ruhsal rahatsızlıkların, travmaların (ayrılık, ölüm, yas, taciz, kürtaj, utanç vb), korkuların, bağımlılıkların, kilo problemlerinin,  hayat kalitenizi düşüren olumsuz, kısıtlayıcı negatif inanç kalıplarınız, enerji dengesi (çakra/eril-dişil)  gibi sorunlar üzerine bilinçaltında oluşmuş ve atalardan gelen sorunların tespiti ve çözümü üzerine seanslar gerçekleşmektedir.

Subliminal Telkinli Frekans Meditasyonu; danışanın ihtiyacına göre hazırlanmaktadır. Bilinçaltının algılayacağı şekilde subliminal telkinler hazırlanır ve değişiminize yönelik frekanslarla birleştirilerek uzun süre kullanacağınız şekilde mp3 formatında size verilir. Dilerseniz hazır kayıtlarımızdan da alabilirsiniz.

Spiritüel Bioenerji Seansı; Vücudun (fiziksel ve ruhsal bedenin) negatif enerji birikimlerinden temizlenmesidir. Şifa ise insan bedenin kendisi yaratılışına ait olan kendini yenileme gücü ile gerçekleşmektedir. Spiritüel Bioenerji Seansları ile yaşadığınız fiziki ve ruhsal rahatsızlıkların iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Yüz yüze seanslarımız Eskişehir Ruhsal Farkındalık Akademisi ve belirli aralıklarla İstanbul Suadiye’deki merkezimizde gerçekleşmektedir.

Bireysel Seans almak için, aşağıdaki paket programlarını inceleyebilir, telefon / whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Sitede yer alan hizmetler ve faaliyetlerin tümü 1219 sayılı kanun kapsamındaki sağlık meslek mensuplarının tekelinde bulunan tedavi ve diğer tıbbi uygulamalar yönetmeliğinin dışındadır. Tedavi amacı ve niteliği taşımaz. doktorunuzca gerekli görülen tıbbi tedavilere alternatif bir sağlık hizmeti değildir ya da psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Tanı ve tedavinin mutlaka bir tıp doktoru tarafından yapılması gereklidir. Tanısı konulmuş bir hastalığınız varsa veya olabileceğinden şüpheleniyorsanız, mutlaka uzman bir tıp doktoruna danışınız. Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak, bilgi ve tavsiyeleri uygulamak, tamamen danışanın kendi özgür seçimidir.