Bireysel Seanslar

İstek ve yaşadığınız sorunların çözümüne odaklanan ve de hayat boyu rehberlik edecek bilgiler içeren seanslarımız kişiye özel bir programla online veya yüz yüze gerçekleşmektedir.

Bülent Doğdu’nun bugüne kadar binlerce kişiyle birebir ve grup çalışmalarından edindiği tecrübeler ve danışanlarından aldığı geri bildirimler ışığında, bilinçaltı, enerji teknikleri, nefes, meditasyon, aile dizimi, soy ağacı şifası, bioenerji, eft, theta, hipnoz, regresyon teknikleri, spiritüel bilgiler ve güncel kişisel danışmanlık programlarını harmanlayarak oluşturduğu sistem ile kişiye uygun şekilde kullanmaktadır.

Hayatınızdaki sorunların çözümü üzerine bilinçaltında oluşmuş ve atalardan gelen sorunların tespiti ve çözümü üzerine seanslar gerçekleşmektedir.

Bireysel seanslarda; korkularınız, hayat kalitenizi düşüren olumusuz, kısıtlayıcı negatif inanç kalıplarınız, ilişkiler, para, bolluk bereket, kaygı, travma, eril dişil denge, panik atak, depresyon, migren, bağımlılıklar, aşk acısı, cinsel sorunlar, kilo kontrolü, özgüven, iç huzur, aileden aktarılan fiziki ve ruhsal rahatsızlar gibi  birçok konuda yardım alabilirsiniz.

Seans Paketlerimiz

Yüz yüze seanslarımız Eskişehir Ruhsal Farkındalık Akademisi ve İstanbul Suadiye’deki merkezimizde gerçekleşmektedir.

Bireysel Seans almak için telefon / whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  0538 693 63 69

Yasal Uyarı: Sitede yer alan hizmetler ve faaliyetlerin tümü 1219 sayılı kanun kapsamındaki sağlık meslek mensuplarının tekelinde bulunan tedavi ve diğer tıbbi uygulamalar yönetmeliğinin dışındadır. Tedavi amacı ve niteliği taşımaz. doktorunuzca gerekli görülen tıbbi tedavilere alternatif bir sağlık hizmeti değildir ya da psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Tanı ve tedavinin mutlaka bir tıp doktoru tarafından yapılması gereklidir. Tanısı konulmuş bir hastalığınız varsa veya olabileceğinden şüpheleniyorsanız, mutlaka uzman bir tıp doktoruna danışınız. Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak, bilgi ve tavsiyeleri uygulamak, tamamen danışanın kendi özgür seçimidir.