Bireysel Seanslar

Bireysel Seanslar, Bülent Doğdu ile yüz yüze ve online gerçekleşen dönüşüm, değişim ve gelişim çalışmalarıdır. Seanslar ortalama bir saat sürer. Yüz yüze seanslar Eskişehir ve İstanbul Suadiye’deki ofislerimizde gerçekleşmektedir. Bu seanslarda bilinçaltı, enerji teknikleri, nefes, meditasyon, aile dizimi, soy ağacı şifası, bioenerji, eft, theta vb teknikler kişiye uygun şekilde kullanılmaktadır.

Bireysel seanslarda; ilişkiler, para, bolluk bereket, kaygı, travma, panik atak, depresyon, migren, bağımlılıklar, olumsuz inançlar, kısıtlayıcı inançlar, yas, aşk acısı, depresyon, cinsel sorunlar, kilo kontrolü, özgüven, aileden aktarılan fiziki ve ruhsal rahatsızlardan, vb. birçok konuda yardım alabilirsiniz.
Seans sayısı kişinin ihtiyacına ve konuya göre belirlenmektedir.

Yasal Uyarı: Sitede yer alan hizmetler ve faaliyetlerin tümü 1219 sayılı kanun kapsamındaki sağlık meslek mensuplarının tekelinde bulunan tedavi ve diğer tıbbi uygulamalar yönetmeliğinin dışındadır. Tedavi amacı ve niteliği taşımaz. doktorunuzca gerekli görülen tıbbi tedavilere alternatif bir sağlık hizmeti değildir ya da psikolojik hizmet niteliği taşımamaktadır. Tanı ve tedavinin mutlaka bir tıp doktoru tarafından yapılması gereklidir. Tanısı konulmuş bir hastalığınız varsa veya olabileceğinden şüpheleniyorsanız, mutlaka uzman bir tıp doktoruna danışınız. Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak, bilgi ve tavsiyeleri uygulamak, tamamen danışanın kendi özgür seçimidir.